Štěstí od pasu dolů – Oliver Gralla


Německý urolog svébytným způsobem popisuje mužské i ženské urologické i sexuální témata. Svým způsobem je to humorné, svým způsobem je to hororové, zvláště když jste muž a velkou představivost. Knize by velmi prospěli obrázky, aby laik je nemusel googlit, když nedokážou rozeznat vřídek od bradavice apod. I u této knihy je třeba brát s rezervou věci mimo záběr autora (např. vitamín C pravděpodobně nemá vliv na zdraví), ale to jsou detaily. Celkový dojem z knihy mám výborný. Pobavila, ohromila a kupodivu i dovzdělala i v mém věku. Asi samozřejmost, ale nutné zmínit: o několik řádů užitečnější informace než jsem kdy se dozvěděl ve škole, ale bohužel i jinde, v době puberty…

Štěstí od pasu dolů

Oficiální popis: Poruchy erekce, předčasný výron semene a problémy s prostatou patří ke klasickým urologickým tématům, která zbytečně zatěžují partnerský vztah, neboť dnes již existuje nepřeberná hojnost terapeutických možností. V tomto urologickém rádci si ale na své přijdou také témata, jako ženská urologie, mužská a ženská antikoncepce či neplodnost.
Ohromující, vtipné a mnohdy neuvěřitelné popisy případů z urologické praxe doktora Grally, zvaného Doktor Sex, napoví mnohé nejen mužům, ale i ženám o jejich psychice.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *